Hakkımızda

GÜNDEN AYAKKABI, 1994 yılında şahıs firması olarak Gaziantep‘te  kuruldu. Küçük bir atölyede tamamen el işçiliği ile günlük 24 çift ayakkabı üreterek faaliyetine başladı.

Takip eden yıllarda artan üretim kapasitesi ve bu sürecin beraberinde oluşan daha geniş mekanla birlikte daha fazla makine ihtiyacının duyulmuş olması GÜNDEN AYAKKABI’nın sahip olduğu modern tesisin kurulmasında tetikleyici unsur olmuştur. GÜNDEN AYAKKABI 1200 m2 kapalı alanda yıllık 200000 çift üretim kapasitesiyle sektörün öncü firmalarından birisi olmayı başarmıştır.

Ürettiği yüksek kalite ürünler ve sunmuş olduğu hizmet kalitesi ile Türkiye’nin her bölgesine ürün ve hizmet sunmaktadır. Bunun yanında 10 dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Başlıca ihracat yapılan ülkeler: Almanya, İtalya, Irak, Libya, İran, Azerbaycan, Arnavutluk, İsrail, Hollanda, Dubai, Yunanistan, Cezayir…

Ripe, Lucciano Bertolli, EgoLife, Patric Cassa, Forests, markalarıyla sektörde aranan markalar arasında yerini almıştır.

GÜNDEN AYAKKABI’ nın ilkesi; gelişmeleri, dünya ayakkabı sektöründe yenilikleri takip ederek müşterilerine en iyi kaliteyi ve hizmeti sunmaktadır.

MİSYON

Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden erkek ayakkabı sektöründe yurtiçi ve yurtdışında kaliteli,  rahat ve şık ayakkabı ihtiyacını karşılmaktır.

VİZYON

GÜNDEN AYAKKABI’nın yurtiçi ve yurtdışı pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla erkek ayakkabı sektöründe,  kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.